Link :: 27.09.2004 :: 21:42
:sunny: Heyka! Jestem Aśka, moja xywka to sloneczko.
Mieszkam sobie w Bochni, w tym roku zaczelam nauke w 1 klasie LO. Jestem zodiakalna Skorpionka, niedlugo stuknie mi 16 latek :-D. No i co jeszcze o mnie... Mam poczucie humoru, chociaz jak trzeba t moge byc powazna ;). A czasem, zwlaszcza jek sie spotkam z kim trzeba, to bywam totally crazy :!: hehe :mrgreen:.
Komentuj(0)


Link :: 27.09.2004 :: 21:52
Hmm... Czemu nie wyswietlaja mi siem emotikonki? Bede to musiala zbadac... :tongue:. Wiec na poczatek chce jeshcze napisac, jesli bedzie to czytac ktos znajomy, ze postanowilam zmienic totalnie swoje podejscie do zycia, no wogole swoje zycie i dlatego ten blog jest taki jakby bardziej mroczny (barwy) niz poprzedni :-|.
Komentuj(0)


Link :: 27.09.2004 :: 22:38
Wiec teraz wyjasnie skad ta zmiana... Postanowilam troche sie zmienic. Zaczynam od zmiany bloga, dodatkowo od razu totalna zmiana nastroju. Ale to dopiero poczatek... Jeszcze zobaczycie moi koffani na co mnie stac... To juz nie bedzie ta sama Aska, ktora znaliscie od dawna... :twisted: I mam gdzies co niektorzy o tym beda myslec - to moje zycie:!: A w dodatku jestem uparta jak osiolek i juz nic ani nikt mnie nie przekona do zmiany decyzji!!!
Komentuj(1)


Link :: 28.09.2004 :: 18:39
Qrcze no, ktory to juz raz?! Znowu zgubilam klucze do domu... :( A jak sie rdzice dowiedza to mnie chyba wywala na ulice... :-| Byloby spox gdyby mi zginely w domu tak jak ostatnie, ktore znalazlam (niestety juz po dorobieniu nowych). Al je zgubilam je w szkole...:(
Licze teraz juz tylko na to ze ktos znalazl moj portfelik i odda chociaz te klucze bo mu niepotrzebne :( Bo te pare zeta co tam mialam to nic, tylko te klucze... :( No i co ja zrobie? Jak nie znajde to bede musiala sobie dorobic nowe ze swojej kasy, ale tak zeby sie rodzice nie dowiedzieli bo bedzie lipa na maksa... :-| Oj, no czemu ja mam takiego pecha?! Zeby sie znalazly... :( Niczego teraz tak bardzo nie chce, jak tylko znalezienia tych kluczy :(
Komentuj(1)


Link :: 28.09.2004 :: 20:36
Ech... Klucze rzecz materialna, ale to juz kolejne zgubione i moj tata zapwiedzial ze on mi nowych nie dorobi i bede musiala stac pod drzwiami i czekac az ktos wroci :-| 3majcie kciuki za mnie, zeby sie znalazly...

No dobra, dosc na razie tego dobrego. Ide sie pouczyc ciutke na jutro... Zwlaszcza gegry i chemii, + notatka z histy... :-| Ech, moze mi sie uda wrocic dzisiaj na neta jak skoncze :)
Komentuj(0)


Link :: 28.09.2004 :: 21:58
ROCK 4EVER !!!

Znalazlam niedawno w sieci taki zespol - PARADOX!. Swietna rockowa plyta, do sciagniecia z neta za friko :). Szczegolnie polecam tym, ktorzy nie przepadaja, jak ja kiedys, za ciezkimi brzmieniami. Niby rock, ale taki dosc lagodny. No mowie wam, naprawde warto!
A tak a
Komentuj(6)


Link :: 29.09.2004 :: 21:02
Upss... Zapomnialam rzeczywiscie o linku, sorka :).

Hah, dostalam -5 z chemii :D. To calkiem niezle, zwlaszcza ze opuscilam 1 rzecz w zadaniu, ale babka i tak wszystkim chyba dzisiaj 5 dawala :). Za to facet od majcy chyba lubi dawac 3, bo nie wiem czy ktos wiecej niz 3 na razie u niego dostal :-/. Wogole oni tak jakos dziwnie pytaja - zaraz na poczatek roku cala klasa bedzie miec oceny. A potem co? Moze to tak z kazdego dzialu trzeba miec ocenke?? :-/ Poki co to ciesze sie ze mnie jeszcze z matmy nie spytal, a jak ma zamiar to moze w poniedzialek ;). Bo majce mam tylko 3 w tygodniu, hehe :D.

**********************************

Buu, ja chce znalezc te cholerne klucze... Albo szybko zdobyc kaske na dorobie nie nowych! :( Tylko breloczka z Glasgow szkoda... :(

**********************************

Oj mushe jeshcze sie poduczyc na jutro anglika, zeby go miec w jednym PALUCHU, hehe ;). Tamta grupe podobno przez 2 lekcje pytala z zadania. Tzn nie na ocene, ale sie podobno strasznie o wszystkie szczegoly czepiala :-/. Ech... Jeszcze hista, zadanie z przedsiebiorczosci, no i mushe sie pouczyc na kartkowke z kultur... :-/. Ale jutro g. wych, czyli moze troche loozu, ale na religii to juz na 100% :). Bedzie cool, bo wreszcie xiadz wrocil i nie bedzie zmulania o Fatimie z Orwatem na zastepstwie ;).
Komentuj(0)


Link :: 29.09.2004 :: 22:18
No wreszcie znalazlam porzadna stronke z tekstami piosenek :). Teraz tylko mushe qpic sobie zeszyt na spiewnik i je tam powpisywac... :|. Ale to juz maly problem, bo lubie pisac ;). Tzn. lubie pisac, ale jak sie nie spiesze ani nie jest to wypracowanie hehe ;).
O, przyszla paczka... Zaraz sobie ja rozpakuje i przejrze czy jest cos ciekawego do zamowienia ;). Dobrze jest, bo ostatnio mialam duze zamowienie i dostane full kasy :D. A mam teraz pilny wydatek... hihi ;).
O, borowki dla Asi sa do zamowienia :D! Ucieszy sie koffana... :D
Komentuj(0)


Link :: 30.09.2004 :: 22:11
Juhuu! Facet od polaka oddal nam dzis wypracowanka i jest dobrze - mam -4! Jak zaczal mowic jak to on ocenia =l nasze wypociny, to zaczelam sie modlic zebym chociaz miala 4... ;). Na szczescie mam! No jeszcze mnie pytal, tez dostalam 4. W sumie dobrze, ale widze ze naprawde wo liceum skonczyla sie dla mnie era piatek z wypracowan... No chyba ze nam do rozprawke bo one mi najlepiej wychodza ;).

A jutro klasowka z chemii i z kultury... Z chemii cos tam napisze, no bo w koncu ostatnio mnie pytala i bylo OK :). Gorzej z qltura, bo nic prawie nie umiem... :-/

No i wogole jutro taki dzien... Wogole to okropne mam: poniedzialek, srode i piatek. W poniedzialek 8 lekcji i potem anglik, w srode same takie - 2 histy, gegra, majca, biola, chemia i po sql anglik, a w piatek jak w srode tylko bez histy i majcy, za to qltura i 2 nudne infy... :-/ A poziej o 18 grupa - jedyne co mnie 3ma przy zyciu przez caly tydzien w oczekiwaniu na piatek, i w piatek w oczekiwaniu na koniec lekcji, to mysl ze:
1. w piatek jest grupa, czyli super :)
2. w piatek po lekcjach praktycznie mamy juz weekend! :D

Hmm... Szkoda ze moja wredna siostra nie lubi mojej muzy, bo zamiast puscic sobie na loozik na wiezy, nawet ccho, mushe podpinac do niej sluchawki ktore mi przeszkadzaja bo dyndaja mi przed nosem i zaslaniaja monitor... :-/ Poza tym jak mam sluchawki to nie slysze jak mnie ktos wola i potem sie wsciekaja ze ich nie slucham... :-/. Chociaz teraz mloda juz spi, wiec ... :) Nie, jednak nie spi - wydarla sie wlasnie zeby wylaczyc bo ona chce spac :(
Komentuj(0)


 

[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień

 

my 1st blogasek

tam mnie czesto mozna znalezc ;)

zaje***** muza do sciagniecia :)

moje gg: 4082017

cos dla fanow ostrego grania

for "fans" of Jesus Christ

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik