sloneczko - komentarze


Jakos dziwnie u nas w klasie jest z pytaniem - jak juz kogos zapytaja z 1 przedmiotu, to w ten sam dzien ta osoba jest pytana jeszcze z czegos. I to sie na razie sprawdzilo u wszystkich! Nawet u mnie dzis - najpierw bylam pytana z przedsiebiorczosci a pozniej z anglika. I z obu dostalam -5 :D.
No i co do ocen to doszlam do wniosku, ze:
1) Facet od majcy lubi stawiac 3, bo malo kto sie poki co wychylil :]
2) Babka od chemii lubi dawac dobre oceny - ostatnio pisalismy sprawdzian, z ktorego pol kasy dostalo 6! Oczywiscie wogole nie bylo wiadomo ze mozna 6 dostac. Kilka osob dostalo 2+, ale to niefart bo mialy zle rozpisane trojkaty elektronowe. Babka jak im oddawala to powiedziala ze musza to koniecznie poprawic! No, normalny nauczyciel po pierwsze za taki prosty test nie dalby nikomu 6, a dopalaczy by tak chetnie nie poprawial :-/. Zaczynam lubic ta babke coraz bardziej :D.

A we wtorek - slubowanie! Mialo to byc we srode, a pozniej miala byc dyskoteka, ale jest jednak we wtorek, a z dyski nici bo dyra sie wkurzyla ze nie robi nam dyskoteki bo na ostatniej muza leciala a nikt nie tanczyl. Szkoda... :( Tak liczylam na jakas imprezke w koncu... Chociaz imprezka i tak bedzie - tyle ze u mnie i to dopiero 30.10 :-/

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.05.2005 :: 19:19 :: users-nat-14.5com.pl

siemka...natrafiłam na twojego blogaska przypadkowo i jest fajny ale dodaj cosik jeszcze...ale i tak to jest wporzo moze byc jeszcze lepszy wiec wiesz...papap trzymaj sie cieplusko...hehe
17.10.2004 :: 17:39 :: klonowica.fnet.pl

zakochana.talk.

Masz bardzo fajny blogasek i bardzo chetnie zapraszam Cie do siebie... Czekam na odwiedziny... Trzymaj sie cieplutko
17.10.2004 :: 11:38 :: sky-te.pai.net.pl

kurczaczek

cześć miło mi że odwiedziłaś mojego bloga. twój też jest fajny. Pozdrowionka
Talk.pl :: Wróć