03.10.2004 :: 21:42
Oj cos mnie napadl zly humorek... :( Sama nie wiem czemu... Czasem po prostu tak mam - jestem totally happy a nagle - bum i mam dola... :-/. Ale to nic, zaraz przejdzie ;). Znalazlam fajna stronke (tym razem jest juz w linkach :)). Szukalam cos o Nirvanie i znalazlam przypadkiem super skleik internetowy dla fanow ostrego grania :).Mozna qpic wszystko - koszulki, kostki, naszywki, nawet glany :). Jak tylko dostane wreszcie swoja kase, to chyba sobie cos zamowie... ;). Chociaz przydaloby sie jeszcze troche kaski, bo na wszystko co chce qpic to mi nie starczy :-/. Mialam farta - bylam qpic sobie spodnie i przy okazji moglam dorobic klucze! :D Na poczatku mialam lekka schize, bo tata sie uparl ze ze mna pojdzie, ale na szczescie poszedl sobie za swoimi sprawami. Wzielam mlod±, qpilam te spodnie i z reszty zaplacilam za te nieszczesne klucze :-/. No, po tygodniu wreszcie mam klucze w ³apkach, hihi. I wreszcie bede sie mogla dostac do domu jakby nikogo nie bylo. A rodzice sie nie dowiedzieli... :)