29.09.2004 :: 21:02
Upss... Zapomnialam rzeczywiscie o linku, sorka :). Hah, dostalam -5 z chemii :D. To calkiem niezle, zwlaszcza ze opuscilam 1 rzecz w zadaniu, ale babka i tak wszystkim chyba dzisiaj 5 dawala :). Za to facet od majcy chyba lubi dawac 3, bo nie wiem czy ktos wiecej niz 3 na razie u niego dostal :-/. Wogole oni tak jakos dziwnie pytaja - zaraz na poczatek roku cala klasa bedzie miec oceny. A potem co? Moze to tak z kazdego dzialu trzeba miec ocenke?? :-/ Poki co to ciesze sie ze mnie jeszcze z matmy nie spytal, a jak ma zamiar to moze w poniedzialek ;). Bo majce mam tylko 3 w tygodniu, hehe :D. ********************************** Buu, ja chce znalezc te cholerne klucze... Albo szybko zdobyc kaske na dorobie nie nowych! :( Tylko breloczka z Glasgow szkoda... :( ********************************** Oj mushe jeshcze sie poduczyc na jutro anglika, zeby go miec w jednym PALUCHU, hehe ;). Tamta grupe podobno przez 2 lekcje pytala z zadania. Tzn nie na ocene, ale sie podobno strasznie o wszystkie szczegoly czepiala :-/. Ech... Jeszcze hista, zadanie z przedsiebiorczosci, no i mushe sie pouczyc na kartkowke z kultur... :-/. Ale jutro g. wych, czyli moze troche loozu, ale na religii to juz na 100% :). Bedzie cool, bo wreszcie xiadz wrocil i nie bedzie zmulania o Fatimie z Orwatem na zastepstwie ;).